Wyniki konkursu 2011/2012

Komunikat o wynikach IV edycji konkursu

OBSZAR NATURA 2000 SKARBEM REGIONU

 

W dniu 27 lutego 2012 roku Komisja Konkursowa w składzie:

  • przewodniczący – Witold Lenart,
  • członkowie – Anna Kalinowska, Jolanta Kamieniecka, Cezary Molski, Urszula Poziomek, Janusz Radziejowski

po formalnej i merytorycznej ocenie 539 prac nadesłanych w 2. etapie konkursu przyznała ich autorom 10 równorzędnych nagród i 10 równorzędnych wyróżnień.

 

Nagrody otrzymali:

Uczeń
Szkoła Obszar Natura 2000 Praca
Izabela Bandzul Gimnazjum nr 86 w Warszawie Puszcza Kampinoska
Magdalena Gołaszewska Gimnazjum w Rutkach Bagno Wizna
Patryk Gomółka Gimnazjum w Chynowej Dolina Baryczy
Kamila Gozdyra Gimnazjum nr 2 w Pionkach Ostoja Kozienicka
Dawid Marcinkowski Gimnazjum w Baranowie Bory Dolnośląskie
Natalia Ostaszewska Gimnazjum w Rutkach Bagienna Dolina Narwi
Ewa Redzimska Gimnazjum w Bobolicach Bobolickie Jeziora Lobeliowe
Sylwia Rutkowska Gimnazjum nr 1 w Obrowie Dolina Dolnej Wisły
Patrycja Świergiel Gimnazjum w Baranowie Fortyfikacje w Poznaniu
Karolina Wroniecka Gimnazjum w Baranowie Jezioro Gopło

 

Wyróżnieni zostali:

Uczeń
Szkoła Obszar Natura 2000 Praca
Alicja Bronowicka Gimnazjum w Kramsku Dąbrowy Krotoszyńskie
Aurelia Buhl Gimnazjum w Dobrodzieniu Góra Św. Anny
Alicja Guzowska Gimnazjum nr 8 w Płocku Sikórz
Ewa Kolczyńska Gimnazjum nr 8 w Płocku Sikórz
Marlena Kruszewska Gimnazjum w Tarnawatce Roztocze
Karolina Migus Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach Góry Opawskie
Zuzanna Molenda Gimnazjum nr 2 w Pionkach Ostoja Kozienicka
Eryk Sadowski Gimnazjum nr 6 w Białymstoku Ostoja Biebrzańska
Anna Ściurka Gimnazjum w Piwnicznej-Zdroju Ostoja Popradzka
Beata Żukowska Gimnazjum w Łambinowicach Bory Niemodlińskie

 

Poziom prac konkursowych Komisja Konkursowa oceniła jako wysoki. Nauczycielom opiekującym się autorami nagrodzonych prac Komisja przyznała pamiątkowe dyplomy:

Nauczyciel Szkoła
p. Ewa Giecko Gimnazjum w Rutkach
p. Beata Jasińska Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu
p. Lidia Jurek Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
p. Olga Kaniewska Gimnazjum nr 86 w Warszawie
p. Iwona Kowalska Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku
p. Agnieszka Migus Publiczne Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach
p. Barbara Modzelewska Gimnazjum w Rutkach
p. Agnieszka Myja Gimnazjum im. kar Karola Wojtyły w Chynowej
p. Maria Ogórek Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej-Zdroju
p. Przemysław Piotrowski Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Obrowie
p. Justyna Piskorz-Umylańska Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
p. Barbara Rewkowska Gimnazjum im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach
p. Marzena Skut Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach
p. Małgorzata Stańczak Gimnazjum nr 8 w Płocku
p. Anna Świętkowska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białymstoku
p. Katarzyna Włodarczyk Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
p. Ewa Wojciechowska Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie

 

Komisja Konkursowa przyznała także nagrodę regulaminową Publicznemu Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku, skąd nadesłano najwięcej prac spełniających kryteria uczestnictwa w 2. etapie konkursu.

Zespół Instytutu na rzecz Ekorozwoju gratuluje wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom i ich nauczycielom!