Lista uczestników II etapu konkursu “Obszar Natura 2000 skarbem regionu”

Natura 2000 a turystyka > Konkurs „Obszar Natura 2000 skarbem regionu” > Lista uczestników II etapu konkursu “Obszar Natura 2000 skarbem regionu”

  • Alina Adamczyk
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Wolborzu
    – Adres: ul. Modrzewskiego 105, 97-320 Wolbórz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Diana Maciaszczyk
  • Klaudia Urbaszek
  • Katarzyna Grałek

 

  • Anna Andryskowska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach
    – Adres: ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Olga Ludwikowska
  • Klaudia Piotrowska
  • Natalia Niklas

 

  • Anna Bartosz
    – Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w ZS nr 1 w Jodłowej
    – Adres: Jodłowa 5, 39-225 Jodłowa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Kos
  • Łukasz Koznecki
  • Kamil Fik
  • Paweł Urban

 

  • Izabela Bieza-Waśniewska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu
    – Adres: ul. A. Mickiewicza 1, 59-800 Lubań
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Pogorzelska
  • Katarzyna Frydrych
  • Małgorzata Marzec
  • Daria Dec
  • Nikola Gnaś

 

  • Grażyna Boćko
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białymstoku
    – Adres: ul. Legionowa 7, 15-281 Białystok
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Antoniuk

 

  • Dorota Bogaczyk
    – Szkoła: Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.
    – Adres: ul. 3 Maja 5, 62-065 Grodzisk Wlkp.
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Hulalka
  • Zuzanna Skrzypczak
  • Mikołaj Cichy
  • Karolina Wysocka
  • Piotr Konieczny
  • Krzysztof Stamm
  • Katarzyna Smoczyńska
  • Mikołaj Kleiber
  • Lucyna Andrys
  • Jakub Reich
  • Aneta Kowalska
  • Monika Kurek
  • Mikołaj Ohly
  • Anna Maik
  • Marta Brembor
  • Patrycja Woźniczak
  • Łukasz Gryzia
  • Karol Zacharko
  • Anna Horodko
  • Klaudia Szymanowska
  • Daria Łajs
  • Joanna Lipowicz
  • Julia Brychcy
  • Karina Maik

 

  • Agnieszka Bul
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Turawie
    – Adres: ul. Opolska 47, 46-045 Turawa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Czyrnia

 

  • Adrianna Chmiel
    – Szkoła: Gimnazjum nr 9 im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
    – Adres: ul. Orzeszkowej 8a, 35-006 Rzeszów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Cisek
  • Anna Kaczorowska
  • Olga Magryś
  • Bartosz Witkowski

 

  • Romualda Cieślak
    – Szkoła: Gimnazjum nr 64 w ZS nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu
    – Adres: os. Winiary 2, 60-665 Poznań
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jan Kaczmarek
  • Bartek Adamczewski

 

  • Natalia Czajka
    – Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
    – Adres: ul. Kwaśniewskiego 2, 62-020 Swarzędz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michalina Raczkowska
  • Anna Szymkowiak
  • Julia Łaganowska
  • Zuzanna Łaganowska
  • Zuzanna Pełczyńska

 

  • Katarzyna Czarnecka
    – Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skulsku
    – Adres: ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Michalak
  • Łukasz Chmielewski
  • Piotr Zakrzewski
  • Daria Liczbińska
  • Marta Kamińska

 

  • Piotr Czechowski
    – Szkoła: Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku
    – Adres: ul. Mickiewicza 32, 76-200 Słupsk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartłomiej Wróblewski
  • Oliwia Hanc
  • Aleksandra Majchrzak

 

  • Monika Czerkun
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Przewozie
    – Adres: ul. Świerczewskiego 5, 68-132 Przewóz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Małgorzata Szwechłowicz
  • Oliwia Polus
  • Kamila Żuklińska
  • Roksana Żelazko-Klisowska

 

  • Ewa Decyk
    – Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie
    – Adres: ul. Sowińskiego 55, 07-200 Wyszków
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Małgorzata Hryszkiewicz

 

  • Renata Dobrogowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w ZS SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
    – Adres: Stary Waliszew 20 a, 99-434 Bielawy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Gawrysiak
  • Mateusz Rubin
  • Piotr Ulatowski
  • Anna Augustyniak
  • Dominika Augustyniak
  • Iza Rożniata
  • Natalia Rubin
  • Monika Gusta
  • Aleksandra Topolska
  • Dominika Sobierajska

 

  • Marek Dolatowski
    – Szkoła: Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zjednoczonej Europy w Lesznie
    – Adres: ul. B. Prusa 33, 64-100 Leszno
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Konieczna
  • Hanna Sieracka

 

  • Karina Dyba
    – Szkoła: Gimnazjum nr 14 w ZSO nr 5 im. J. F. Kennedy’ego w Bytomiu
    – Adres: ul. Nickla 19, 41-908 Bytom
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Gajda
  • Paweł Izydorczyk
  • Dagmara Szwajnoch
  • Paweł Roman
  • Dominika Lisicka
  • Wojciech Jankowski

 

  • Marzena Fedorowicz
    – Szkoła: Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym
    – Adres: ul. Szkolna 17, 62-541 Budzisław Kościelny
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karol Gołdyn
  • Bartosz Pogorzelski
  • Dominika Raczkowska
  • Daria Radziejewska
  • Mariusz Stachowiak
  • Julita Gagajewska
  • Aleksandra Carolak
  • Nikolas Karnafel
  • Rafał Biernacki
  • Oktawia Woźniak
  • Natalia Wilińska
  • Patrycja Nadzieja
  • Damian Stegiński
  • Marzena Walczak
  • Paulina Wajt
  • Adam Woźniak
  • Karina Działakiewicz
  • Kamil Andrzejewski
  • Weronika Cybulska
  • Karolina Wygocka
  • Julita Szczepańska
  • Martyna Konieczka
  • Klaudia Wajt
  • Wiktor Tylman
  • Hubert Nawrocki
  • Katarzyna Natywo
  • Martyna Biernacka
  • Edyta Szaur
  • Paweł Kozłowski

 

  • Maria Figa
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Kamieniu
    – Adres: 32-071 Kamień
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Edyta Piętak
  • Aleksandra Nowak

 

  • Ewa Giecko
    – Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    – Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Gołaszewska
  • Anna Święcka

 

  • Jadwiga Gołębiewska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 1 w Goworowie
    – Adres: ul. Goworówek 43a, 07-440 Goworowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Walczak
  • Marta Wiewiórska
  • Aleksandra Kujawa
  • Jacek Święcicki
  • Daniel Gutowski
  • Paulina Zięba
  • Paulina Sobiech
  • Przemysław Grabowski

 

  • Lidia Grzegrzółka
    – Szkoła: Gimnazjum w Nowej Suchej
    – Adres: Nowa Sucha 55A, 96-513 Nowa Sucha
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patryk Paweł Chodakowski
  • Mariusz Bugaj
  • Karolina Seliga

 

  • Katarzyna Jarych-Bartczak
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Sieroszewicach
    – Adres: ul. Szkolna 9, 63-405 Sieroszewice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Wojtczak
  • Klaudia Gryglewska
  • Daniel Kamzol
  • Michał Kowalczyk

 

  • Beata Jasińska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu
    – Adres: ul. Piastowska 17, 46-380 Dobrodzień
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marlena Szafarczyk
  • Weronika Brzezina
  • Sebastian Wildau
  • Dominika Wańczyk
  • Denis Macioł
  • Karolina Tul
  • Alicja Tkaczyk
  • Elizabeth Werner
  • Kamila Wons
  • Claudia Sklorz
  • Natalia Kopeć
  • Aurelia Buhl
  • Martin Wańczyk
  • Martyna Nowak
  • Karolina Sowa
  • Weronika Pluta
  • Roksana Ochmann
  • Rafał Góra

 

  • Lidia Jurek
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Pionkach
    – Adres: ul. Słowackiego 4, 26-670 Pionki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Zuzanna Molenda

 

  • Olga Kaniewska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 86 w ZS nr 46 w Warszawie
    – Adres: ul. gen. Thommeégo 1, 01-491 Warszawa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Sikorska
  • Roksana Sekunda
  • Izabela Bandzul

 

  • Barbara Karasek
    – Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie
    – Adres: ul. Konarskiego 4, 59-225 Chojnów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartosz Gajda
  • Pamela Pokładowska
  • Ewelina Psiuch
  • Martyna Duda

 

  • Zofia Kardyś
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym
    – Adres: 39-332 Tuszów Narodowy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Adrian Zivkovic
  • Dagmara Kołc
  • Samanta Pelc
  • Mariusz Zieliński

 

  • Stanisława Kardyś
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym
    – Adres: 39-332 Tuszów Narodowy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Bik
  • Małgorzata Kusek
  • Damian Łącz

 

  • Katarzyna Karpowicz
    – Szkoła: Prywatne Gimnazjum w Ksawerowie
    – Adres: ul. Tymiankowa 16, 95-054 Ksawerów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kinga Kałużna

 

  • Barbara Karwowska
    – Szkoła: Gimnazjum w Zalesiu Górnym
    – Adres: ul. Białej Brzozy 3, 05-540 Zalesie Górne
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Julia Zakrzewska

 

  • Lilianna Kasprzak
    – Szkoła: Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.
    – Adres: ul. 3 Maja 5, 62-065 Grodzisk Wlkp.
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Ochla
  • Sandra Szczeszek
  • Cezary Bogaczyk
  • Aleksandra Cybal
  • Ewa Majcherek
  • Anna Stodolska
  • Filip Wróż

 

  • Maria Klimontowska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Korzennej
    – Adres: ul. Korzenna 324, 33-322 Korzenna
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Monika Karwat

 

  • Stanisław Klimowicz
    – Szkoła: Gimnazjum w Chmielnie
    – Adres: ul. B. Grzędzickiego 28, 83-333 Chmielno
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Bystroń
  • Jacek Jarzembiński
  • Karolina Formela

 

  • Alicja Knigawka
    – Szkoła: Gimnazjum 7 im. Sybiraków w Szczecinie
    – Adres: ul. Z. Nałkowskiej 33, 70-785 Szczecin
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Elżbieta Prażanowska
  • Katarzyna Frąszczak

 

  • Ewa Kowalska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 2 w Skawinie
    – Adres: ul. Mickiewicza 11a, 32-050 Skawina
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Weronika Janiec
  • Dominika Gubała
  • Sebastian Sikora
  • Kacper Kurek

 

  • Iwona Kowalska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku
    – Adres: ul. Konińska 20, 62-511 Kramsk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Adamczyk
  • Martyna Kosmowska
  • Oliwia Rusin
  • Aleksandra Chmielewska
  • Aleksandra Bońka
  • Nikola Gruszczyńska
  • Dawid Gwóźdź
  • Patrycja Staszak
  • Anna Nawrocka
  • Alicja Bronowicka
  • Eliza Sobiech
  • Paulina Kacprzak
  • Katarzyna Nejman

 

  • Katarzyna Kozyra
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne im. Adama Mickiewicza w Kamieńcu Ząbkowickim
    – Adres: ul. Zamkowa 3, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kamila Mazurek
  • Małgorzata Pastuszka
  • Paulina Rzeszutek
  • Natalia Kaczor
  • Agnieszka Lachman
  • Karolina Wacha

 

  • Grażyna Kozłowska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Bogdańcu
    – Adres: ul. Pocztowa 7, 66-450 Bogdaniec
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michał Imański
  • Kamila Galimska
  • Klaudia Waraksa
  • Dariusz Ukleja

 

  • Justyna Kropisz
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
    – Adres: ul. Wolności 4, 09-100 Płońsk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patrycja Grzonkowska
  • Martyna Ciuk

 

  • Elżbieta Krukowska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Tczowie
    – Adres: Tczów 113, 26-706 Tczów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aneta Puton
  • Ola Szymańczyk
  • Aleksandra Lackowska
  • Jagoda Mizerska
  • Dominika Zientecka
  • Martyna Misztal
  • Martyna Kuśmierczyk

 

  • Anna Kwaśny
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach
    – Adres: ul. Zamkowa 39, 95-200 Pabianice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Izabela Kulicka
  • Klaudia Jach

 

  • Barbara Leśniak
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisku
    – Adres: ul. H. Lewandowicz 2, 26-930 Garbatka-Letnisko
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Styczyńska
  • Gabriela Kołtun
  • Andrzej Oreszczuk
  • Magdalena Czerska

 

  • Alicja Maciejewska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie
    – Adres: ul. Łomżyńska 10, 18-413 Miastkowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Dąbrowska
  • Aleksandra Mróz
  • Justyna Sikora
  • Dominika Szabłowska
  • Anna Dymek

 

  • Danuta Maćkowiak
    – Szkoła: Gimnazjum w ZPSG w Rostarzewie
    – Adres: ul. Rakoniewicka 23, 62-068 Rostarzewo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Julita Dziwis

 

  • Magdalena Makowska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS im. Jana Pawła II w Paterku
    – Adres: ul. Kcyńska 6a, Paterek, 89-100 Nakło nad Notecią
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Iza Mielcarska
  • Joanna Koniec
  • Tomasz Szewczyk
  • Adrianna Frasz
  • Karolina Welz
  • Daria Jasińska
  • Olga Pietrykowska

 

  • Bożena Malinowska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu
    – Adres: ul. Gimnazjalna 3, 64-530 Kaźmierz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Krzysztof Cichaczewski

 

  • Joanna Marek
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży
    – Adres: ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Frąckiewicz
  • Piotr Świderski
  • Marta Szymańska
  • Marta Modzelewska
  • Martyna Wicik
  • Monika Dłużniewska
  • Ewelina Chylińska
  • Agnieszka Szymańska
  • Aleksandra Jackowska
  • Karolina Dembska
  • Dorota Paulina Święcicka
  • Natalia Gruszczyńska
  • Paulina Modzelewska
  • Martyna Dąbkowska

 

  • Małgorzata Marszałek
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS im. “Dzieci Potulic” w Potulicach
    – Adres: ul. Szkolna 4, 89-120 Potulice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Radek Balcerowski
  • Michał Henke
  • Daria Meller
  • Anna Kostusiak
  • Agata Koniec
  • Karolina Chrubczyńska

 

  • Małgorzata Małkowska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy
    – Adres: ul Czackiego 8, 85-138 Bydgoszcz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patrycja Szczechowiak
  • Klaudia Zielińska
  • Natalia Chmielarczyk
  • Sandra Skórzewska
  • Paweł Suchomski
  • Jagoda Misztal
  • Mateusz Szymanowski

 

  • Katarzyna Merska-Gromek
    – Szkoła: Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
    – Adres: ul. Podchorążych 49, 00-722 Warszawa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Agata Dyrda
  • Piotr Śledziecki
  • Daniel Wiśniewski
  • Eliza Jezierska

 

  • Wioletta Michałek
    – Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
    – Adres: ul. Kwaśniewskiego 2, 62-020 Swarzędz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Agata Kubacka
  • Karolina Ratajczak
  • Jan Śliwiński
  • Mikołaj Spiżewski
  • Marta Milewska

 

  • Dariusz Michałowski
    – Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    – Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Szymon Piotr Buczyński
  • Paulina Kulesza

 

  • Agnieszka Migus
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach
    – Adres: ul. Słowackiego 1, 48-340 Głuchołazy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Migus
  • Julia Romanowska
  • Damian Maślonkowicz
  • Kamila Wizimirska
  • Patryk Pasoń
  • Marcin Guzdek
  • Łukasz Pelc

 

  • Beata Mikitowicz
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Wiązowie
    – Adres: ul. 1 Maja 31, 57-120 Wiązów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Żaneta Larwa
  • Kacper Radlak
  • Olga Mrówka
  • Anna Czarna
  • Klaudia Nadgłowska
  • Daria Makowska
  • Ania Kuchta
  • Natalia Suszak

 

  • Barbara Modzelewska
    – Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    – Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartosz Wiśniewski
  • Wojciech Rafałowski
  • Danuta Choińska
  • Julita Modzelewska
  • Joanna Tabędzka
  • Kamila Tocicka
  • Natalia Ostaszewska
  • Aleksandra Grądzka
  • Magdalena Brulińska

 

  • Mirosława Moszumańska
    – Szkoła: Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Piątkowisku
    – Adres: Piątkowisko 107, 95-200 Pabianice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Weronika Banat
  • Wioletta Krac
  • Michał Rosiński
  • Mateusz Pokora
  • Monika Sarnik
  • Edyta Futoma
  • Julia Biernacka

 

  • Ilona Mrowińska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach
    – Adres: ul. Kilińskiego 11, 68-343 Brody
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Wiktoria Piekło
  • Daria Jurgielewicz
  • Kornelia Miszczyszyn

 

  • Agnieszka Myja
    – Szkoła: Gimnazjum im. kar Karola Wojtyły w ZS w Chynowej
    – Adres: Chynowa 70a, 63-421 Przygodzice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patryk Gomółka
  • Beata Frączek
  • Kamila Świtała
  • Radosław Binkowski

– Szkoła: Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w ZS w Dębnicy
– Adres: Dębnica, ul. Ostrowska 140, 63-421 Przygodzice
– Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Konrad Warzecha

 

  • Barbara Nowak
    – Szkoła: Gimnazjum Niepubliczne w Zabierzowie Bocheńskim
    – Adres: Zabierzów Bocheński 323, 32-007 Zabierzów Bocheński
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Gorycka
  • Justyna Solarz

 

  • Maria Ogórek
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej Zdroju
    – Adres: ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna Zdrój
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Jarzębak
  • Anna Ściurka
  • Paulina Tomasiak
  • Łukasz Talar
  • Kacper Kowalski

 

  • Andrzej Palich
    – Szkoła: Gimnazjum w Szarowie
    – Adres: Szarów 302, 32-014 Brzezie
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Piotr Górecki
  • Wioletta Sioła
  • Aleksandra Kołton
  • Michał Prochwicz
  • Dagmara Wróbel
  • Paulina Więcław

 

  • Iwona Pastusiak
    – Szkoła: Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Bielawach
    – Adres: ul. Parzew 20, 99-423 Bielawy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Daria Łuczak
  • Justyna Golis
  • Julia Urbaniak
  • Marta Obórka

 

  • Agnieszka Patela
    – Szkoła: Gimnazjum w Opalenicy
    – Adres: ul. Farna 5, 64-330 Opalenica
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Joanna Domagała

 

  • Anna Pawłowska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Nowym Warpnie
    – Adres: pl. Zwycięstwa 6, 72-022 Nowe Warpno
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jakub Szostak
  • Angelika Makowska

 

  • Wioletta Piankowska
    – Szkoła: Gimnazjum w Łęczycach
    – Adres: ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Hennig

 

  • Magdalena Piesio
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Łochowie
    – Adres: ul. Wyspiańskiego 20, 07-130 Łochów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Emil Borysiuk
  • Ilona Puchta

 

  • Przemysław Piotrowski
    – Szkoła: Gimnazjum nr 1 w ZS im. Jana Pawła II w Obrowie
    – Adres: ul. Szkolna 4, 87-126 Obrowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Paluszkiewicz
  • Agnieszka Ziółkowska
  • Magdalena Chrzanowska
  • Łukasz Stefaniak
  • Mateusz Jaranowski
  • Adrian Gąsiorowski
  • Michał Skórnicki
  • Emilia Nocna
  • Monika Ciechacka
  • Marcin Wichrowski
  • Aleksandra Trzpiot
  • Tomasz Durmowicz
  • Małgorzata Majchrzak
  • Patrycja Rakoczy
  • Kamil Żurek
  • Kamila Krupińska
  • Paweł Lipiński
  • Asia Kowalska
  • Patryk Drążkowski
  • Kamil Paczkowski
  • Ewelina Kalinowska
  • Daria Wierzbicka
  • Natalia Lipińska
  • Kasia Orent
  • Daria Wróblewska
  • Magda Murzynowska
  • Kordian Słomski
  • Małgorzata Bukowska
  • Ewelina Wierzbowska
  • Zuzanna Paczkowska
  • Justyna Mackiewicz
  • Jolanta Podlaszewska
  • Szymon Kułakowski
  • Paulina Kozakiewicz
  • Julia Gurtowska
  • Marta Braun
  • Radosław Wierzbowski
  • Sylwia Rutkowska
  • Szymon Deresz
  • Wiktoria Bukowska
  • Karol Krupiński
  • Patrycja Durmowicz
  • Kamila Kwiatkowska
  • Mateusz Leśniewski
  • Bartek Malanowski
  • Michał Popławski
  • Karolina Kamińska
  • Karolina Kończalska
  • Sebastian Burski
  • Edyta Bogusz
  • Karina Zielińska
  • Filip Jurkiewicz
  • Adrian Kubik
  • Patrycja Murawka
  • Sebastian Rak
  • Agnieszka Stencel
  • Kinga Gąska
  • Daria Pilewska
  • Oliwia Sudoł
  • Mateusz Kiernozek
  • Mariusz Adamski
  • Monika Czajkowska
  • Piotr Melerski
  • Ania Walicka
  • Oliwia Dyko
  • Magdalena Wieczyńska
  • Weronika Kulawiec
  • Dawid Bruzdowski
  • Anna Lewandowska
  • Karol Lewandowski
  • Mateusz Rentflejsz
  • Karol Wojciechowski
  • Klaudia Tomczyk
  • Sebastian Pawski
  • Kamil Bojarski
  • Dominika Tomczyk

 

  • Justyna Piskorz-Umylańska
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSiP w Tarnawatce
    – Adres: ul. Lubelska 62, 22-604 Tarnawatka
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Pankiewicz
  • Jacek Dziura
  • Katarzyna Spychalska
  • Arkadiusz Flak
  • Marlena Kruszewska
  • Mariusz Mękal
  • Klaudia Knafel
  • Joanna Mazurek
  • Natalia Sarzyńska
  • Edyta Krupa
  • Sylwia Gontarz

– Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Zubowicach
– Adres: Zubowice 19, 22-435 Komarów-Osada
– Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Mateusz Tuz
  • Diana Ochniowska
  • Justyna Jednacz
  • Gabriela Rybaczuk
  • Justyna Frelich
  • Klaudia Smoter
  • Kinga Ochniowska
  • Aleksandra Wyskiel
  • Jakub Naworol

 

  • Beata Prokop
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach
    – Adres: ul. Opatowska 25, 27-570 Iwaniska
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Marszałek
  • Katarzyna Bień
  • Mariusz Słapek
  • Piotr Majka
  • Magdalena Kot
  • Dominika Górczyńska

 

  • Ewa Pulikowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Przewozie
    – Adres: ul. Świerczewskiego 5, 68-132 Przewóz
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Przemek Toporowski
  • Paweł Pokornowski
  • Patrycja Budzyń
  • Roksana Klisowska
  • Justyna Zadorożna
  • Natalia Krajniak
  • Aleksandra Madera
  • Justyna Polus
  • Katarzyna Pokornowska
  • Magdalena Graczyk
  • Marzena Staniak
  • Karolina Chmieloska
  • Daria Żak
  • Ewelina Głowacka

 

  • Teresa Płodzień
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSP w Żyrakowie
    – Adres: 39-204 Żyraków
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Kędra
  • Ewa Prokop
  • Angelika Momola
  • Kamila Mądro
  • Kacper Cetnarski
  • Damian Dul
  • Mateusz Wadas
  • Patrycja Madej

 

  • Anna Rakoczy
    – Szkoła: Gimnazjum Sportowe Gimbasket we Wrocławiu
    – Adres: ul. Toruńska 76, 51-414 Wrocław
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Ambroziak
  • Rafał Królikowski
  • Gustaw Walaś
  • Michał Mańkiewicz
  • Jan Andreose
  • Daniel Szymański
  • Jakub Szymczak

– Szkoła: Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu
– Adres: ul. Młodych Techników 58, 53-645 Wrocław
– Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Mateusz Hurko
  • Radosław Zalewski

 

  • Urszula Rams
    – Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gołkowicach
    – Adres: 33-388 Gołkowice Dolne
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Warzecha
  • Patrycja Koterla
  • Aleksandra Zych
  • Patryk Pustułka
  • Paulina Górka
  • Weronika Czerpak
  • Iwona Klag
  • Monika Postrożna
  • Justyna Bieryt
  • Wiktoria Olszowska
  • Klaudia Talar
  • Karol Gancarczyk
  • Klaudia Stępka
  • Przemek Jurek

 

  • Barbara Rewkowska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach
    – Adres: ul. Głowackiego 7d, 76-020 Bobolice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Mateusz Babirecki
  • Martyna Węgrzyn
  • Karolina Stępień
  • Anna Rewkowska
  • Marlena Adaszyńska
  • Daria Dominikowska
  • Konrad Tuziemski
  • Aleksandra Wiak
  • Kinga Janicka
  • Paulina Nagórka
  • Wiktoria Cieplak
  • Małgorzata Jackowiak
  • Roksana Nowicka
  • Magdalena Parzniewska
  • Patryk Babec
  • Ewelina Malinowska
  • Milena Urbaniak
  • Dominika Winkowska
  • Marcin Stanisławski
  • Monika Chanaj
  • Alicja Stanisławska
  • Agata Pilipionek
  • Malwina Łukasiewicz
  • Bartłomiej Boczek
  • Weronika Misztal
  • Klaudia Płuciennik
  • Joanna Piotrowska
  • Ewa Redzimska
  • Ania Michalak
  • Tosia Janik
  • Adam Zawół
  • Patrycja Puchowska
  • Ilona Stec
  • Szymon Kinder
  • Łukasz Podolak
  • Agnieszka Kaczanowicz
  • Krystian Mały
  • Adrian Wójcik
  • Dorian Juś
  • Bartek Zimnicki
  • Patryk Janta-Lipiński
  • Patrycja Chorąży
  • Milena Rodzik
  • Klaudia Szeląg
  • Karol Redzimski
  • Magda Galicka
  • Patryk Czarnecki
  • Michał Kozak
  • Marlena Gut
  • Patryk Rutkowski
  • Przemek Rylik
  • Patryk Olearczyk
  • Kamil Trzciński
  • Dawid Staszczak
  • Oskar Malazdra
  • Dawid Kłyk
  • Bartek Samulak
  • Jakub Dominikowski
  • Łukasz Sobolenko
  • Sebastian Prokopowicz
  • Kinga Konopka
  • Karol Płoński
  • Anita Zgryziewicz
  • Agata Sobiczewska
  • Marcjanna Rybak
  • Karolina Wasilewska
  • Monika Daniel
  • Damian Pedrycz
  • Klaudia lipska
  • Anna Kuzara
  • Kamila Kaszubowska
  • Izabela Łuszczyńska
  • Karolina Piwczyńska
  • Hubert Kupczak
  • Krystian Paszkowski
  • Tomasz Wróbel
  • Piotr Jędrysiak
  • Klaudia Gołombniak
  • Przemysław Rylik

 

  • Katarzyna Rosińska
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
    – Adres: Nowe Zduny 88, 99-440 Nowe Zduny
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Malwina Rosłonek
  • Katarzyna Wiśniewska

 

  • Anna Rosły
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Wilkowie
    – Adres: Wilków 66A, 24-313 Wilków
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Piotr Chylak
  • Adam Pilinda
  • Olga Kufel

 

  • Magdalena Rybarczyk-Zagozda
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Szamocinie
    – Adres: ul. 19 Stycznia 29, 64-820 Szamocin
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Schok

 

  • Elżbieta Salnikow
    – Szkoła: Gimnazjum nr 5 w Rzeszowie
    – Adres: ul. Solarza 12, 35-125 Rzeszów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kamil Gierulski
  • Jakub Dziurgot
  • Paweł Kocan
  • Kacper Ciuba
  • Kinga Bator

 

  • Maria Sierakowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w ZS w Margoninie
    – Adres: ul. Polna 6, 64-830 Margonin
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Nowaczewska

 

  • Anna Siwek
    – Szkoła: Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie
    – Adres: 78-600 Chwiram
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Rafał Góraj

 

  • Lucyna Siłko
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w ZS nr 2 w Żaganiu
    – Adres: ul. Nocznickiego 18, 68-100 Żagań
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jakub Szczepański
  • Gabriela Massalska

 

  • Marzena Skut
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach
    – Adres: ul. Szkolna 2, 48-316 Łambinowice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Kocierz
  • Beata Żukowska
  • Julia Szymiczek

 

  • Iwona Ślązak
    – Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Maszewie
    – Adres: ul. Szkolna 14, 72-130 Maszewo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Szponer

 

  • Grażyna Sobolewska
    – Szkoła: Gimnazjum w Krynce
    – Adres: Krynka 250, 21-400 Łuków
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Joanna Radzikowska
  • Klaudia Bulanda
  • Natalia Król

 

  • Małgorzata Stańczak
    – Szkoła: Gimnazjum nr 8 w ZS nr 5 w Płocku
    – Adres: ul. Kutrzeby 2a, 09-410 Płock
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Urbańska
  • Nina Sulkowska
  • Ada Żaglewska
  • Kinga Cybulska
  • Oliwia Lisowska
  • Ada Kośka
  • Malwina Jankowska
  • Łukasz Stylski
  • Aleksandra Szóstak
  • Alicja Guzowska
  • Ola Parzuch
  • Olga Drzewiecka
  • Magda Drzewek
  • Ewa Kolczyńska
  • Klaudia Wyszyńska
  • Dominika Staniszewska
  • Maciej Adamski
  • Dorota Bylińska
  • Julia Tomczak
  • Dorota Stefańska
  • Dominik Fabirkiewicz
  • Jakub Gzowski
  • Rafał Gontarski

 

  • Łucja Staniszewska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły w Ostrzeszowie
    – Adres: ul. Piastowska 3, 63-500 Ostrzeszów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Mielcarek
  • Kornelia Stańkowska
  • Anna Chudzińska
  • Michał Mielcarek

 

  • Izabela Stelmach
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy
    – Adres: ul. Rynek 24, 24-160 Wąwolnica
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Mikołaj Stelmach
  • Magdalena Flasińska
  • Agata Krzyżan
  • Ilona Aleksandrowicz
  • Anna Łubkowska
  • Barbara Szumiata
  • Sylwia Wiślińska
  • Arkadiusz Wszołek

 

  • Grzegorz Stolarczyk
    – Szkoła: Gimnazjum w Bańskiej Niżnej
    – Adres: Bańska Niżna, ul. Papieska 141, 34-424 Szaflary
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Łukaszczyk

 

  • Agnieszka Świderska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
    – Adres: ul. Van Gogha 1, 03-188 Warszawa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Barbara Dumin

 

  • Joanna Świerniak
    – Szkoła: Gimnazjum w Rosku
    – Adres: Rosko, ul. Powstańców Wlkp. 15, 64-730 Wieleń
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Ławniczak
  • Krystian Matusz
  • Lilianna Obst

 

  • Anna Świętkowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku
    – Adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 15-687 Białystok
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kasia Stasiełuk
  • Gabrysia Pietrewicz
  • Maja Julia Stasiełuk
  • Wiktoria Mikiciuk
  • Karolina Swirydziuk
  • Adrian Olchowik
  • Karolina Jankowska
  • Michał Śliwoniuk
  • Dominika Hermanowicz
  • Daria Zdanowicz
  • Martyna Maleszewska
  • Ola Mikołajuk
  • Patryk Samborski
  • Róża Gajek
  • Katarzyna Kardasz
  • Damian Marczuk
  • Justyna Małyszko
  • Anna Szmydt
  • Kinga Mroczkowska
  • Magdalena Ignatowicz
  • Angelika Supranowicz
  • Agnieszka Czaczkowska
  • Andżelika Kiewluk
  • Wioletta Chodakowska
  • Elżbieta Czerniak
  • Krystian Zarzecki
  • Justyna Pińczuk
  • Oliwer Bałon
  • Mateusz Sawicki
  • Patryk Sienkiewicz
  • Dawid Kasjaniuk
  • Jan Górski
  • Jacek Krupiński
  • Patryk Romaniuk
  • Ernest Hryszko
  • Jakub Żukowski
  • Piotr Fajst
  • Maciej Górski
  • Damian Olęcki
  • Karolina Sokólska
  • Iza Nej
  • Konrad Rudzewicz
  • Kamil Majtas
  • Patryk Ejsmont
  • Mateusz Giro
  • Sebastian Kozłowski
  • Oskar Chlabicz
  • Adrian Basałaj
  • Magdalena Kiszczyńska
  • Katarzyna Suszczyńska
  • Olaf Gancarz
  • Izabela Kiszło
  • Dominik Jaroszewicz
  • Magdalena Gogiel
  • Julita Guzewicz
  • Zuzanna Siemieniako
  • Jakub Miłkowski
  • Gabrysia Klimaszewska
  • Klaudia Misiuk
  • Magda dąbrowska
  • Sabina Zalewska
  • Emila Popławska
  • Patrycja Guzewicz
  • Patrycja Woroszyło
  • Martyna Pacewicz
  • Urszula Świerzbińska
  • Krzysztof Mordas
  • Dawid Naumowicz
  • Przemysław Modzelewski
  • Aleksandra Gołońska
  • Marcin Kruczek
  • Szymon Iwaniuk
  • Marlena Dąbrowska
  • Eryk Sadowski
  • Gabriela Zawojska
  • Adrian Kryński
  • Karolina Prusiel
  • Mateusz Zomkowski
  • Mateusz Sadowski
  • Dominik Dołęgiewicz
  • Agnieszka Grabowska
  • Kamil Prusator
  • Patrycja Krysiuk
  • Julia Połonowska
  • Klaudia Sawicka
  • Sebastian Zieliński

 

  • Grażyna Świszczorowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Czernicy
    – Adres: ul. św. Brata Alberta 9, 55-003 Czernica
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartek Jakubiak
  • Kinga Wiklińska

 

  • Katarzyna Szabłowska
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Śniadowie
    – Adres: ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Piątkowska
  • Weronika Boguska
  • Kinga Chajęcka

 

  • Bożena Szlachta
    – Szkoła: Gimnazjum nr 5 w ZS nr 6 w Rzeszowie
    – Adres: ul. I. Solarza 12, 35-118 Rzeszów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Kuś
  • Katarzyna Partyka
  • Wojciech Zawiło
  • Gabriela Baran

 

  • Aniela Szymanek
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Błędowie
    – Adres: Stary Rynek 9, 05-620 Błędów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Monika Strulak
  • Dominika Bednarek

 

  • Artur Szymanek
    – Szkoła: Prywatne Gimnazjum “Amicus” w Katowicach
    – Adres: ul. W. Witosa 18, 40-832 Katowice
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paulina Walkowicz
  • Łukasz Łotoszyński
  • Anna Wójtowicz
  • Tomiła Karwowska
  • Wiktor Oleksy
  • Karol Krystek
  • Agata Goli
  • Magdalena Łuczyńska
  • Emilia Bober
  • Dominika Raś
  • Aneta Sznicer

 

  • Marek Słowik
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSO im O. Balzera w Zakopanem
    – Adres: ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Dagmara Rataj

 

  • Joanna Urbańska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku
    – Adres: Susk 35, 09-200 Sierpc
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Łukasz Mirecki
  • Sylwia Nagiewicz
  • Anna Kozłowska

 

  • Zofia Wiatrak
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS w Zdunach
    – Adres: ul. Łacnowa 26, 63-760 Zduny
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Maciej Grzeszczuk

 

  • Małgorzata Wierzgacz
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 1 w Jodłowej
    – Adres: Jodłowa 5, 39-225 Jodłowa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Sebastian Mikrut
  • Edyta Paszkowska
  • Dominik Czech

 

  • Anna Wilczak
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie
    – Adres: os. Wzgórze 54, 27-530 Ożarów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Bernat
  • Mateusz Godlewski
  • Sebastian Adamski
  • Piotr Piasecki
  • Kamil Ćwintal
  • Kinga Gębicka
  • Dorota Medaj
  • Adrian Kubala
  • Marta Frańczak
  • Karolina Krajewska
  • Michał Janik
  • Paulina Orłowska

 

  • Sylwia Wildt-Stefaniuk
    – Szkoła: Gimnazjum im. C. K. Norwida w Konstantynowie
    – Adres: ul. Nowa 2, 21-543 Konstantynów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Mościbrodzki
  • Monika Gieruszka
  • Patrycja Podgajna
  • Beata Gieruszka
  • Mateusz Rudziński
  • Ewelina Kapłan
  • Natalia Kowalczyk

 

  • Ludwika Wita
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSPiG w Siedlcu
    – Adres: ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Rapicka

 

  • Ewa Wojciechowska
    – Szkoła: Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie
    – Adres: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93, 62-080 Przeźmierowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marek Owedyk
  • Julia Meroń
  • Tomasz Urbanowski
  • Michał Zachura
  • Patrycja Świergiel
  • Zuzanna Nowik
  • Kamil Kozak
  • Arkadiusz Tomczak
  • Weronika Pujanek
  • Stanisław Sikorski
  • Damian Nowak
  • Karolina Wroniecka
  • Dawid Marcinkowski
  • Adrianna Mendel
  • Filip Paul

 

  • Mariola Wójcik
    – Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie
    – Adres: os. Wzgórze 54, 27-530 Ożarów
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Gałka
  • Agata Jaślan

 

  • Dorota Wojtaszak
    – Szkoła: Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie
    – Adres: ul. Ostrowska 8b, 62-420 Strzałkowo
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kacper Krotecki

 

  • Małgorzata Wołoszun
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Dubecznie
    – Adres: Dubeczno 102, 22-235 Hańsk Pierwszy
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michał Arciszewski
  • Jagoda Doszko
  • Edyta Majewska
  • Joanna Arciszewska
  • Wiktoria Mazurek

 

  • Elżbieta Wysokińska
    – Szkoła: Gimnazjum nr 1 im. Wł. Jagiełły w Pasłęku
    – Adres: ul. Wł. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Alicja Bartkowska
  • Magdalena Ożubko
  • Adam Jurak
  • Marek Skowroński
  • Sylwia Borkowska
  • Alicja Brzezińska
  • Filip Charuk
  • Alicja Skowrońska
  • Ania Szyszko
  • Aleksandra Rokita
  • Agata Piaskowska
  • Kamil Kisiel
  • Marek Zdanowski
  • Patrycja Laskowska
  • Patrycja Rust
  • Anna Danielewicz
  • Magda Basaj
  • Alicja Markowska
  • Ola Rynkiewicz
  • Aleksandra Leśniewicz
  • Klaudia Skowrońska
  • Kinga Brogowska
  • Katarzyna Marek
  • Agata Juchniewicz
  • Paweł Szweda
  • Katarzyna Lipska
  • Martyna Markiewicz
  • Patrycja Pielech
  • Joanna Flasińska
  • Weronika Żebiałowicz
  • Wioleta Stabrowska
  • Klaudia Czerniak
  • Joanna Bołdysz
  • Magdalena Lisowska
  • Agata Charuk
  • Paulina Lis
  • Sylwia Smotrycka
  • Ola Dorniak
  • Kasia Kruk
  • Iza Drewko
  • Michał Lender
  • Marlena Masalska
  • Martyna Masalska
  • Kamil Gajownik

 

  • Katarzyna Włodarczyk
    – Szkoła: Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Pionkach
    – Adres: ul. Słowackiego 4, 26-670 Pionki
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Gola
  • Piotr Żak
  • Paweł Żak
  • Adrianna Banach
  • Aleksandra Jaskulska
  • Kamila Gozdyra
  • Adrian Markowski

 

  • Kazimierz Zakostowicz
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Ludwinie
    – Adres: Ludwin 20, 21-075 Ludwin
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Adam Kołodyński
  • Kamil Gacan
  • Katarzyna Staniak
  • Dominika Słomka
  • Anna Kłoda

 

  • Bogusława Zapart
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu
    – Adres: Pustków 94, 39-205 Pustków
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marzena Ciecierega
  • Patrycja Polek

 

  • Małgorzata Zawadzka
    – Szkoła: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Płońsku
    – Adres: ul. Wolności 4,09-100 Płońsk
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Wolska

 

  • Krystyna Zwarycz
    – Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 5 w Płocku
    – Adres: ul. gen. T. Kutrzeby 2a, 09-410 Płock
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Dorota Wojdyniak
  • Konrad Iwański
  • Michał Markowski
  • Maciej Walczak
  • Adam Gapiński
  • Adrian jakubowski
  • Eryk Mieszkowicz
  • Dominik Wasilewski
  • Justyna Janicka
  • Katarzyna Witkowska

 

  • Izabella Łysiak
    – Szkoła: Gimnazjum nr 4 w Warszawie
    – Adres: ul. Fryderyka Joliot-Curie 13, 02-646 Warszawa
    – Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartek Szymański
  • Piotr Szewczak
  • Marcin Rabikowski
  • Ewa Wiśniewska
  • Karolina lipowska
  • Mikołaj Stelmaszczyk
  • Przemek Chimczuk
  • Ernest Dąbrowski
  • Damian Partyka
  • Patryk Kurkowski
  • Kasia Orłowska
  • Dominika Dzięciołowska
  • Damian Kardasiewicz
  • Natalia Szary
  • Norbert Strulak
  • Daniel Sierota
  • Adam Chmielewski
  • Kamil Gliszczyński
  • Ewa Franaszek